Tel. (76) 8787879

Ul. Chopina 1 A (plebania) | Ul. Niepodległości 8 (kościół)

Kapelan szpitala:   tel. 459594785

Msze święte:

  • Niedziele i święta: 7.30; 9.30; 11.00; 12.30;
    15.00 i 18.00
  • Dni powszednie: 6.30 i 18.00

INTENCJE

INTENCJE   MSZALNE  NA
II NIEDZIELĘ ADWENTU

                                 04.12. – 10.12.2022.                            

                      

NIEDZIELA 

7.30     ++ Maria, Jan, Kazimierz Duszak, ++ Teresa, Roman Tyryfter

9.30    Dz-bł. w 35 rocz. urodzin Małgorzaty Regulskiej

11.00   + Barbara Łysiak

11.00   + Józef Karczmarczyk (15 rocz. śm.)

12.30   + Stanisław Gabinet (1 rocz. śm.)

12.30   + Marianna Konefał (16 rocz. śm.),
++ Walerian, Małgorzata, Danuta

12.30   Dz-bł. za wspólnotę Żywego Różańca oraz naszych duszpasterzy

15.00   + Jan Wojtkowiak (19 rocz. śm.), ++ Mieczysława (3 rocz. śm.),
+ Stanisław (31 rocz. śm.) Gąsiorek, ++ z rodziny

15.00   + Zbigniew Bienias (8 greg.)

18.00   + Barbara Szarek

18.00   + Genowefa Bartos (7 greg.)

 

 

  PONIEDZ.     

  6.30   + Zbigniew Bienias (9 greg.)

  6.30   + Genowefa Bartos (8 greg.)

18.00   Ku czci i chwale Ducha Świętego

18.00  + Stanisław (2 rocz. śm.), + Wanda (8 rocz. śm.) Hawryszków

 

 

WTOREK       Wspomnienie św. Mikołaja, biskupa

   6.30  + Genowefa Bartos (9 greg.)

 18.00  + Eugeniusz (25 rocz. śm.), + Marianna (6 rocz. śm.) Noga,
++ z rodziny, + Józef Florczyk (2 rocz. śm.)

 18.00  + Zbigniew Bienias (10 greg.) 

 

 

 ŚRODA        Wspomnienie św. Ambrożego, biskupa i doktora Kościoła

  6.30   + Genowefa Bartos (10 greg.)

  6.30   + Zbigniew Bienias (11 greg.)

18.00  Nowenna

  

CZWARTEK  UROCZYSTOŚĆ NIEPOKALANEGO POCZĘCIA NMP

 6.30   + Genowefa Bartos (11 greg.)

 9.30  Dz-bł. z prośbą o dalsze Boże błog. dla Julii , Wiktorii i Klary

18.00  + Jan Furtan (2 rocz. śm.)

18.00  + Zbigniew Bienias (12 greg.)

 

PIĄTEK                   

   6.30 + Genowefa Bartos (12 greg.)

   6.30 + Zbigniew Bienias (13 greg.)

  18.00 Godzina Miłosierdzia

                                             

SOBOTA 

 6.30   + Genowefa Bartos (13 greg.)

 6.30   ++ Eugeniusz, Stanisława, Kazimierz,
++ z rodz. Iwanickich, + Julia Stusik

18.00  + Karolina Pieczarka (2 rocz. śm.)

18.00  + Zygmunt Ardelli (30 rocz. śm.),++ z rodz. Ardelli, Ostrowskich

(szpital)     19.00  + Zbigniew Bienias (14 greg.)